| aleeeeeexiiiiiiaaa88888 a întrebat:

Sora mea mai mica vrea sa comande ceva merch de la nu stiu cine de pe Fanjoy, am citit pe site ca se livrează oriunde in lume. Faza e ca nu stiu cum trebuie sa platim (ca na din America dolari in Romania lei), cam cat costa transportul si daca mai e ceva ce trebuie facut, va rog mult e urgent. !

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pai citeste detaliile despre transport de pe site-ul respectiv. Vrei sa intram noi pe site-ul de pe care tocmai ai iesit tu ca sa citim in locul tau? Exista si google translate daca nu te descurci. Si de obicei pe site-uri straine se plateste cu cardul, nu conteaza ca pretul cerut este in euro sau dolari iar tu ai pe card lei.