| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un cap pentru papusa LIV Katie? Ma mai intereseaza si o mana pentru papusa Monster High Abbey Bominable(mai exact mana stanga).A...si inca ceva:daca stie cineva un magazin in Bucuresti sau pe net unde pot gasi o papusa frumoasa Aradeanca. Mi-ar placea foarte mult sa am una! Multumesc anticipat si funda pentru raspunsul cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| pufy188 a răspuns:

Pai kauta pe okazii eu am vazut papusa munster high cu tot 4 capuri 30 de haine si 20 de pantofi si cu ce coafura vrei e tare am avut si eu mai de mult dar nu mai am e 50 lei adica cincizeci de lei

| lululica a răspuns (pentru pufy188):

Daca poti sa-mi trimiti si link-ul te rog.Am cautat dar n-am gasit.

1 răspuns: