| KellyVreaBomboane a întrebat:

Buna:* TPU! stiti cumva daca exista magazin Supra shoes in bucuresti? si daca imi puteti spune si unde?happyfunda

Răspuns Câştigător
| mariamagdalena09 a răspuns:

Da e, in centru, eu asa stiam (fundita?)winking

3 răspunsuri:
| Reo a răspuns:

Incearca www.urban-shoes.ro
Au si de la Supra

| sickdrops a răspuns:

Urban-shoes = fake supra

| Gioabă_Valentin_1995 a răspuns:

Eu am cumparat de la urbanshoes.ro 3 perechi in total pana acum si am fost foarte multumit, s-a livrat la timp, comunicarea a fost buna. Produsul a fost autentic de fiecare data, stiu asta fiindca unchiul meu lucreaza la Adidas. Au si Supra pe site. Tot ce as avea de reprosat este ca s-au decis sa isi faca cutii personalizate Urban Shoes si nu mai trimit in cutia originala a produsului, dar nu pot spune ca asta este o problema pentru mine. De la urban-shoes.ro nu am cumparat niciodata, dar am inteles ca nu sunt totuna. Mai este un magazin in Bucuresti care vinde Supra, in centru, Ollie-Gang-Shop dar au cele mai urate si mai ieftine modele Supra la preturi mari.