| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca pot sa fac cumparaturi direct din sediul Gotica de la Bucuresti, sau trebuie neaparat sa comand de pe site?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu am comandat pe site, si am fost multumita.

| LupuCenusiu a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, si eu am comandat de pe site, numai ca nu stiu ce marime de la bocanci se potriveste cu piciorul meu... :/

| Florentina9210 a răspuns (pentru LupuCenusiu):

Pai, iti masori talpa si vezi cati cm are. Eu asa fac, cand imi iau incaltaminte de pe net. Si dupa te uiti pe tabel marimi, si vezi care masura corespunde circumferintei piciorului tau, aia e buna!

| Uxellodunon a răspuns:

Bineinteles co poti sa cumperi din magazinul gotica, doar e un magazin >.