| Motilyk_Otilik_1991 a întrebat:

Stiti pana pe cat tin reducerile de Craciun de pe Emag?

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Pana a doua zi de craciun din cate stiu.dar te-as sfatui sa fi foarte atenta ce cumperi ca eu am comandat acum 2 zile un storcator la astia si am primit unul vai de mama lui, culoarea alba era galbuie si prafuita, si cel mai bun lucru la el a fost ca NU FUNCTIONA! Acum inca astept sa vina curierul sa il lase de unde l-a luat..Ma pusesera sa il trimit la service(Produs NOU-Nout defect)laughing Sunt cam neseriosi, avand in vedere ca am mai comadat la ei si a fost totul ok, acum mi-am schimbat opinia.

| Motilyk_Otilik_1991 explică (pentru DiamondShine):

Multumesc, oricum eu vreau sa imi comand un telefon happy sper sa nu fie ca in cazul tau happy

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Reducerile de Craciun de pe eMag vor tine cel mai probabil pana in a 2-a sau a 3-a zi de Craciun, dar e posibil ca aceasta perioada de promotii sa fie prelungita pana dupa Anul Nou, daca vor mai majoritatea produselor in stoc.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Pana de craciun