| whitepoison a întrebat:

unde as putea gasi huse de spate pentru telefonul E-boda storm v100? Nu trebuie neaparat pentru e-boda, ceva care sa se potriveasca, dau funda!

Răspuns Câştigător
| TabStore a răspuns:

Buna, pentru husa cel mai bine cauti intr-un magazin fizic, ca o probezi, nu o sa gasesti usor husa speciala pentru telefon. A aparut la furnizori doar folie pentu acest model.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu telefonul la un magazin care comercializeaza asa ceva si probeaza.O cumperi pe cea care se potriveste.