| Mwha a întrebat:

Pareri despre telefonul E-Boda Storm V100 vs All view P5 Alldro? Merita banii? Funda.

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Eu mereu am fost multumit de Allview... big grin

| Marylol a răspuns:

Eu am e-boda storm v100 sunt multumita de el dar iti recomand Allview p5 alldro e mult peste e-boda in punt de vedere al specificatiilor(ex.e-boda camera 5 mp, iar la Allview 8mp)

| Jesus24 a răspuns:

P5 alldro mi se pare o alegere mult mai buna pentru ca procesorul cortex a9 e mult mai rapid, 2 microfoane(1 pentru reducerea zgomotului ambiental)camera de 8mpx mult mai buna inregistreaza hd, si un design mai bussines.de data asta Allview a facut o traba foarte buna!happy