| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi si eu blugi cu turul lasat (cum se zice chatterbox) in Bucuresti? La ce magazine? Sub 100 lei :-s.Multumesc! >big grin

4 răspunsuri:
| Lorelei2121 a răspuns:

In sectorul 5 Prosper, Nik Centre...sub 100 de lei! Zarra 300 de lei

| foreverANDaDAY a răspuns:

La nimic center sunt haine ...proaste
la zara nu costa 300 de lei gasesti si cu mai putin de 100 si de o calitate mult mai buna
dar nu numai l zara gasesti la alte magazine de prin mall la afi sau la plaza

| Isabellblablabla a răspuns:

In sectorul 5 stau big grin

| xxLAxFaMiLiAxPExViAtAxx a răspuns:

Pai in bucuresti poti gasi in piata rahova nu mai tin minte in ce loc dar stiu c acolo e.
sau cand vi din 13 septembrie spre piata rahova cu o statie inainte sa ajungi in piata statia se numeste complex comercial pe partea dreapta depinde in ce unghi stai este chiar langa magazinul de pantofi am vazut eu.
sau daca vrei sa fie de firma iei de la ZARA de acolo are si prietena mea a dat 88 lei.