| ruxycat a întrebat:

Unde pot gasi plaete de machiaj,lip tint, creioane de ochi, tuș si alte produse cosmetice de calitate si care sa aiba un pret acceptabil( in Suceava sau pe net p.s. Sa fie din tara sau transportul sa nu te usuce de bani) Urgent va ro! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Eu am cumparat de la Oriflame - creion + altele si nu am fost damagita.
Creionul a fost doar 10 lei, dar nu a curs! Am ma iavut alte creioane cumparate de mama nu stiu de unde si acum cum e cald, incepea sa curga putin. Dar de creionul de la oriflame sunt foarte multumita. Nu curge si persista culoare. Insa chiar acum trebuie sa imi cumpar si o ascutitoare ca nu mi-o mai gasesc big grin
De asemenea, mai poti cumpara produse din astea si de la Yves Rocher. De acolo am cumparat un sampon si o pudra. Am fost chiar uimita - parul imi era parca mai gros si pudra nu se ''strangea'' dupa catva timp asa cum am patit cu astealalte pudre sad am dat 10 in plus - la Yves rocher e 40 de lei, nu 30 cum e in general o pudra bunicica, dar chiar merita. Acum imi strang bani sa iti iau si tus de la Yves Rocher big grin
Multa bafta! Eu sunt chiar multumita de produsele astea, intr-adevar sunt mai scumpe decat la... Diva sau Lady's sau alte din astea, putin mai scumpe, nu foarte, dar chiar te tin si sunt bune. Cel putin asta e experienta mea.
Daca le comanzi din reviste vor fi mai ieftine decat la magazinul fizic, efectiv - caci la magazin trebuie sa plateasca cei de acolo si transportul de la depozit la magazin, si chiria spatiului magazinului. Asa ca eu am renuntat sa cumpar cosmetice din magazine, caci sunt mai scumpe, si daca le cauti pe intercet, fix aceleasi produse direct din depozit, sunt mult mai ieftine.

1 răspuns:
| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Daca nu ai gasit un site bun de cosmetice iti recomand https://kupoane.ro/store/notino/. Pe langa preturile foarte mici acesta mai ofera si cod transport gratuit notino.