| anonim_4396 a întrebat:

va cer ajutoru din nou big grin deci eu am o uniforma negru ca auriu. si nu stiu c ce s-o asortez. eu n m-am prea imbracat ca uniforma dar ne obliga si nu stiu cu ce s-o accesoriez cu ce sa ma incalt? eu la uniforma am (sacou, sarafan, fusta) puneti sa ma ajutati? pentru cel mai bun sfat dau funda.

Răspuns Câştigător
| αℓγήα ツ a răspuns:

Paithinking
cumpara`ti niste balerini aurii[vin bine si cu rochita/sarafan dar si cu pantalonion the phone
depinde si de stilul tau;-?
daca esti mai rafinata ia-ti balerinii aurii si o bonetik din aceea thinking neagra sau din mai multe culori.
sau;-?
ia-ti niste conversii colorati, pune`ti niste bratari din acelea rotunde tip curcubeu si gatalaughing
e cam naspa combinatia ditre auriu si negrustraight face[banalchatterbox]
am ideii dar trebuie sa stiu mai exact km e uniforma[nu in ce consta] si materialul, cum este sacoul, fusta, sarafanul.imi vin mai usor ideile asahappy
oricum sper ca team ajutatrolling eyes

3 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna...
ai putea sa-ti iei niste balerni negrii
sau tenisi negri (daca iti plac)
si cand e mai frig iti iei botine sau cizmebig grin
sper ca te-am ajutat

| Daiana_1737 a răspuns:

Botine

| cocoilno a răspuns:

Si daca se poate puneti si niste imagini. plizzzzzzz