| aalwayss a întrebat:

Va rog frumos imi dati si mie niste site-uri unde pot gasi rujuri, parfumuri. Sau un exemplu de revista, magazine ceva. Apropo :As dori si daca stiti si de haine(site-uri, magazine, reviste).
Multumesc anticipat.
Funditzsa la cel mai folositor raspuns!:*

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pentru accesorii www.crownfashion.ro iar pentru haine www.bonprix.ro si http://www.newlook.com/

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

Răspuns utilizator avertizat
| glamvintage a răspuns:

Trendzone.ro, tizo.ro
putin dar de calitate.

| DianaDidi95 a răspuns:

Pai cosmetice (rujuri, parfumuri etc etc) poti sa gasesti in revistele de AVON sau ORIFLAME. Poate ai cunostinte care sunt reprezentanti, iti vor da o revista si tu iti poti comanda de acolo. Preturile sunt acceptabile...happy sper sa te ajute! Pa, pa

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa