| NaDyNa_2761 a întrebat:

Nu stiti sa imi spuneti pe ce site as putea gasi catalogul de produse al mall-ului din jud. Salaj, loc.Zalau? As dori un raspuns urgent daca se poate. Dau fundita pentru primul raspuns, folositor.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Nu exista un catalog al mall-ului pentru ca moll-ul este, ca orice moll, un complex mare cuprinzând magazine, restaurante, servicii utilitare care apartin unor firme diferite.Fiecare dintre acestea isi editeaza un catalog independent de ceilalti conlocuitori ai moll-ului iar distributia lor este la latitudinea fiecarei firme cu locatia in moll.