| RansleyGriswold a întrebat:

Buna TPU
Va rog raspundeti (DAU FUNDA )
Caut tricouri albe pe care sa scrie YouTUBE
sau poate sa scrie si YouTUBE Partener pe ea ca sunt partener!
Aproape de Ploiesti!

Răspuns Câştigător
| Fresh a răspuns:

Buna! du-te la un magazin de personalizat si ti-l faci tu happy sau il comanzi dupa net cred...dar mai bine ti l-ai face tu big grin

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
De ce nu-ti faci cu numele canalului tau?
Aia incerci sa promovezi de fapt, nu youtube.
Se pot personaliza, nu gasesti gata imprimate, poti comanda online sau la un centru de imprimare din Ploiesti.
Bafta

| costan a răspuns:

Aici poti comanda online un tricou presonaliza si ieftin: ( http://www.tu.ro/tu-costan/tricouri.html )

| LiviuCristy a răspuns:

Cel mai bine descarci logo de pe net cu youtube, te duci cu flash-ul la orice Photo care se respecta si gata le-ai facut cu bani putini