| anonim_4396 a întrebat:

va veni curand ziua de nastere a surorii mele mai mici si are ca invitati colegii ei ...ma gandeam sa le fac cateva jocuri si am mai gasit pe net idei de tot felul de picturi pe fata... dar nu stiu de unde asi putea sa iau aceste vopsele speciale. stiti ceva site-uri pe care asi putea gasi? sau prin ce magazine asi putea cauta? :*:*:* ca de obicei voi da fundita + vot :d

Răspuns Câştigător
| Any_6060 a răspuns:

Incearca in Carrefour sau Kaufland happy

2 răspunsuri:
| Alina97 a răspuns:

Pai poti folosii aucoarele din acelea bune, le gasesti in carrefour si foloseste cat mai multe sclipiciuri, asa vopseaua se va intarii chiar mai repede si va arata mai frumos, vreau funda te rog:*

| vreaumult a răspuns:

Cauta la Carrefour sau Kaufland sau poti folosi uleiuri pentru pictura le gasesti la librarie