| extremer11 a întrebat:

As avea o rugaminte, daca m-ati putea ajuta! Maine este ziua de nastere a surorii mele si vreau sa-i fac o felicitare video! Problema este insa ca nu am nicio idee ce melodie sa pun pe fundal. Puteti sa-mi dati cateva idei legat de subiectul asta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Grea intrebare! Daca as cunoaste-o pe sora ta si as stii ce fel de muzica ii place...
Altfel idei sunt multe, de la "Sarba in caruta" la "Entombed" - Wolverine Blues

| alyyyyy2018 a răspuns:

Diego torres - sueños. Daca intelegeti spaniola
alex ubago - mi mejor amiga