| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

In curand va fi ziua surorii mele si nu stiu ce sa ii cumpar. Imi puteti da cateva idei? Face 11 ani.
Multumesc!

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un joc din ala pe tabla. Joc de societate cum le mai zice. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu nu-ți cunoști sora, ce pretenții să ai de la noi?

| 1231242 a răspuns:

Un vibrator, doar in caz ca, glumesc iei un urs de plus si gata!

| m1dn1gh7 a răspuns:

Un ceas cu Ana si Elsa :D Sau cu fetita aia, Soy Luna. :) Un tricou cu paiete (stii ca e o moda la fetite, tricorile alea pe care dai cu mana si se formeaza alta imagine, sunt smechere :D ), un parfumel frumos, sora-mea e innebunita dupa mango de exemplu. O scoti la un film daca aveti posibilitatea prin oras, ceva desene care-i plac, daca ai cinemacity in oras poti cauta aici: https://www.cinemacity.ro/
Sau sa-i cumperi un tort personalizat cu voi, cu familia, cu un personaj preferat...:-?

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Pai sunt foarte multe idei, avand in vedere ca are 11 ani, sunt multe idei, iata cateva:
- o carte despre un serial/film preferat
- un cd cu artistul/artista ei preferata
- o carte de colorat frumoasa sau de povesti
- un parfum de fetite fain
- o rochita super
- o rama foto gen cu poze de familie
- un animalut de plus mai mare
- o papusa
- un tricou/cana/ceas de perete/perna personalizate
- un joc pentru calculator: aici recomand Sims 3 sau Sims 4, sunt foarte frumoase
- o trotineta faina
- patine cu role (gen Soy Luna)
Cam atat!
Sper ca te-am ajutat
Succes :*
Si la multi multi ani surorii tale! tongue

| Alexuta921 a răspuns:

Multe dulciuri si o papusica. happy

| sparkY5200 a răspuns:

Salut,fetelor le plac bratarile, coliere si accesorii de genul asta, inele si asa mai departe

| Alexandra5445 a răspuns:

Poti sa ii iei o cana personalizata, cu o poza de-a ei, parfum, ceva de imbracat ( un tricou de exemplu ), daca poarta lanturi poti sa ii iei un lant cu numele ei sau poti sa ii creezi tu ceva ( de exemplu poti sa faci o lebada sau o floare din origami). Sper ca te-am ajutat happy

| jade24 a răspuns:

Pai de exemplu ceva care ii place ei depinde ce fel de fetită e ca daca e una care se joaca cu papusile (inca) iai una sau daca ii plac alte chestii iai si tu una. ( inteaba părinți) sau daca nu dai manii(bani)