| Inna30 a întrebat:

Voi de unde va cumparati hainele de obicei? Si ce diferenta de calitate/pret credeti ca exista intre Afi Palace, Plaza si IDM?

Răspuns Câştigător
| Andreea_3136 a răspuns:

In primul rand IDM`ul este cel mai prost magazin eu nu`nteleg pers care s eimbraca din magazine gen SIR,IDM si multe altele asemanatoare. sunt scumpe si d eproasta calitate. mergeti in mall le vezi gasi ori mai ieftine ori la acelasi pret dar diferenta dintre magazine se numeste CALITATE si mult mai frumoase,evident... Afi Palace are un avantaj fata de Plaza, are mult mai multe magazine, brand`uri. eu am lasat Plaza la o parte desi stau chiar langa mall pentur Afi :*:* ca pret m`ii s epar la fel.nu stiu sigur :*