| Pikachuyth1999 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon de pe Media Galaxy, online. Anume Samsung Galaxy S3 Neo. Prima mea intrebare este daca pot cumpara online in rate cu cardul Raiffaisen Bank.
Si in al doilea rand doresc sa stiu pasii exacti pentru a efectua comanda in rate cu acest card de credit. Completez datele cardului meu (de fapt al mamei mele) dupa ce finalizez comanda sau cum? Va rog spuneti-mi pas cu pas.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In rate poti cumpara doar cu un card de credit acceptat de vanzator. E un card de credit ala de care zici tu? E acceptat de Media Galaxy?

| Bunescu_Ionuț_1986 a răspuns:

Buna, Pikachuyth1999.
Pentru achizitiile online prin cardul de cumparaturi Raiffeisen se accepta 2-10 rate fara dobanda, atat pentru o comanda online cat si la achizitiile/cumparaturile din cadul magazinelor. (numar de rate valabile pana la 30 octombrie 2015)
Daca intri in pagina principala www.mediagalaxy.ro, la solutii de finantare, gasesti toate solutiile de finantare disponibile. http://www.mediagalaxy.ro/solutii-de-finantare/
Dupa ce adaugi produsul in cosul de cumparaturi, completezi datele din comanda,(selectezi plata online prin card bancar) apoi finalizare, dupa, vei fi directionata in platforma bancii, unde vei completa datele cardului si iti vei alege numarul de rate dorite, pe care le vei achita ulterior la Banca.
Daca te mai pot ajuta, te rog sa imi comunici.

Ionut / Media Galaxy

| Anndreya a răspuns:

Nu prea stiu daca poti face asta, dar pot sa spun daca cumva ai dubii cu privire la telefon, ca si eu am tot s3 neo de cateva saptamani si sunt foarte foarte multumita.
Cat despre intrebarile tale, mai cauta