| AgustD a întrebat:

Azi am vrut sa cumpar ceva online cu ajutorul cardului de credit insa imi spune ca nu s-a putut finaliza comanda deoarece cardul nu este incarcat si imi spune sa incerc alta metoda de plata. Dar nu inteleg de ce nu merge pentru ca azi am fost sa transfer niste bani in card. Si nu imi pot da seama de ce nu pot cumpara online. Ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Și ești sigur ca banii au avut timp sa ajungă în cont?

| Edw08 a răspuns:

S-ar putea ca Server -ul să nu fie actualizat sau să nu fie disponibil un profil de cumpărare online. Verifică totuși dacă datele au fost introduse corect iar dacă acestea au fost introduse corect însă tranzacția nu poate fi efectuată te poți adresa băncii de care aparține cardul.

| fg0503 a răspuns:

Trebuie sa treaca una sau doua ore dupa depunere.