| andreea8pogner a întrebat:

Vreau sa ma ajutati, care ati mai cumparat de pe adresa asta www.starshiners.ro spuneti-mi si mie este ok sau sunt probleme ca vreau sa cumpar. va multumesc

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

N`am cumparat, dar nici n`as cumpara. Hainele nu sunt frumoase, se gasesc asasi in mall`uri, m`am uitat putin si nici macar nu`si merita pretullaughing.au preturi de haine de firma si nu prea sunt. in plus, manechinele care le poarta arata f raulaughing. nu toate sunt suple, iar frumusetea lor naturala lasa de dorit, caci au un strat gros de machiaj pe fata. faci cum vrei, dar eu mai bine mi-as lua din mall[ ca sa vad si calitatea materialului si daca mi se potriveste marimea] decat sa comand ceva de la ei.

2 răspunsuri:
| pici6 a răspuns:

BUNA andreea, sincer sa-ti spun eu mi-am cumparat de pe starshiners, intr-adevar sunt unele produse exagerate de scumpe, dar unele care isi merita pretul, sunt o frima serioasa, eu mi-am comandat pana acum de 3 ori de la ei, eu zic ca merita unele produse te pup

| roxi13 a răspuns:

Este ok pagina happy
si au multe produsewinking