| magdwtza a întrebat:

am si eu o intrebare daca poate cineva sa ma ajute. ati cumparat vreodata haine de pe net? si daca da, daca au fost asa cum v-ati asteptat. as vrea sa cumpar si eu o rochie http://www.starshiners.ro/ si nu stiu daca o sa fie asa cum vreau eu. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Buna:* am cumparat si eu o bluza de pe acest site si sincer nu prea imi place, eu de exemplu am comandat o anumita marime si mi-au trimis alta mai mare.Acum na faci cum doresti dar pentru mine a fost o inatatura de minte ca de acum inainte sa ma duc sa probez.

10 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita si imi pare bine ca te-am putut ajuta :*

| 1Q a răspuns:

AM cumparat haine de pe net si au fost asa cum ma asteptam sfatu meu este sa o cumperi.
Succes

| Alexandra. a răspuns:

Si eu mi-ai cumparat de acolo! O rochita, tare frumoasa si de calitate, am cumparat-o anul trecut si am purtat-o de cateva ori, n-are niciun defect.
Acum, stii cum e, la ce pretuti au trebuie sa fie calitate la mijloc.
Iti recomand.
Succes!

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Tia-s sugera sa nu iti iei nicio haina de pe net.
Daca te intrebi? Eu nu mi-am luat si nici nu imi voi lua haine de pe net.
Ca nu ai de unde stii ce marime iti va da si daca vrei sa dai haina inapoi nu vor toti sa o ia si vei ramane cu haina acre nu ti buna.
Daca vrei sa cumper, du-te si cumpara din magazine ca sa le poti proba.
Mult succes!

| CatalinCata a răspuns:

Eu am cumparat de pe net, am dat sute de dolari, mai mult pe incaltari, si am fost super multumit. Acum stii cum e, pana nu incerci, nu o sa stii niciodata cum e sa iti iei haine de pe net, asadar parerea mea este sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat 2 perechi de adidasi de pe net si nu au fost cum m-am asteptat. Prima pereche a fost marimea 42 care era mai mare decat port eu, peste putin timp am comandat acelasi model, alte culori si material marimea 41 si era identica ca dimensiuni. Te sfatuiesc la modul cel mai serios sa cumperi doar dupa ce ai probat un produs vestimentar, nu de pe net, oricat de bine ai cunoaste marimile.

| denisa_8252 a răspuns:

Da, si eu am cumparat foarte multe haine de pe net si sunt asa cum iti apare si in imagine...in special la rochii o sa te intrebe si ce culoare doresti... funda?

| magdaf a răspuns:

Iti recomand www.StarShinerS.ro Eu imi iau numai de pe acest toate hainele si sunt super multumita de calitate. Mi-am cumparat o singura data de pe Bonprix si mi-a venit coletul in doua luni, pana am primit rochia a trecut iarna si am comandat niste cizme ce nici nu le-am primit si nici nu m-au anuntat ca nu mai au in stoc. La StarShinerS articolele sunt exact ca si in poza, calitate foarte buna si daca nu nimeresti marimea se poate returna fara probleme.

| AnaLoveJB a răspuns:

Oh, am cumparat multe haine dp net si chiar asa le primesti, nu altfel nu-ti face grij ca nu se intampla nimic.

| Dana_5972 a răspuns:

Mai, eu numai cand o vad pe aia arsa si pitzi de la Starshiners mi se faca rau...