| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu daca la noi in tara in Romania este de vanzare Sirop De Artar si daca da unde sa caut? Americanii il mananca cu clatite si imi face pofta cand vad la tv cum curge.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mierea curge si mai misto. In rest, ti-au raspuns colegii. Google e prietenul tau, gasesti destul de usor sirop de artar. Pacat ca nu si destul de ieftin...

| Catrice a răspuns:

Găsești în cam toate supermarketurile astea mai mari.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, au de câțiva ani în Lidl. Dacă nu, vezi în magazine naturiste/bio.

| Iote a răspuns:

Da, am vazut in hipermarketuri. Mi-a trecut pofta cand am vazut pretul.

| Raven a răspuns:

Kaufland, Mega Image, DM, Cora, Carrefour, Auchan, au peste tot. Cam scump ca să-ți permiți să-l lași să curgă pe clătite și nici nu e cel mai sănătos înlocuitor al zahărului.

| NYØ2002 a răspuns:

Du-te la Flapjack si Knacalz