| neji a întrebat:

Am 11 ani si as vrea sa intreb cat costa jocul de psp naruto ultimate ninja heroes 3 shippuden?

Răspuns Câştigător
| cal3star a răspuns:

Salut.
Din fericire acest joc se gaseste si in Romania la un pret de 175 LEI.
Uite aici un link unde poti gasi jocul. Dar trebuie sa ai 14 ani ca sa dai comanda pe internet, sau poate sa-l ia unu din parintii tai sau prieten care are buletin
http://www.gamestore.ro/......-3811.html

5 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Pret de 175 LEI. :) si eu ador naruto si poti sa il iei si de aici eu il joc www.torren.com

| Cretaker a răspuns:

>ce legatura are anii

... unu mai tare ca altu aici...

| Alinu7 a răspuns:

Si ce legatura are anii?

| B0ody a răspuns:

184. 8 ron (tva inclus)