| KonanYahiko a întrebat:

Buna TPU! Va rog frumos, imi spuneti si mie la ce se foloseste Xbox? Dar daca il pot avea pe calculator? Intreb deoarece as vrea foarte mult jocul Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3.

Răspuns Câştigător
| BountyWG a răspuns:

Pai un Xbox e ca un Play Station. Se vede mai bine. E mai misto.E joc video.La pc nu prea stai comod.asa,poti sta in pat cu joystick-ul in mana. Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA? iti dau nota 10 la intrebare

| KonanYahiko explică (pentru BountyWG):

Nu trebuie sa incerci sa ma convingi sa-ti dau funda pentru ca m-ai ajutat si de aceea voi declara raspunsul tau castigator! happy Nu stiu cum sa-ti multumesc pentru raspuns! Ah! Si inca ceva... Prin raspunsul tau am inteles ca as putea sa am Xbox la pc (adica in calulator, nu-i asa?).

2 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Da! Poti conecta X-box-ul la pc, la Led TV