| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Buna tuturor.
as avea curiozitatea daca a comandat cineva de pe site-ul
Evomag.
e o firma sigura?
sunt produsele ceea ce promit?

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Garantez pentru evomag. Preturi ok, dupa plasarea comenzii un angajat ia legatura cu tine, stabiliti impreuna cand sa vina curierul, iar pachetul este foarte bine facut sa nu se deterioreze produsul pe timpul drumului. O zi faina happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o firma mare, serioasa nu ar trebui sa iti faca probleme.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Da, am mai auzit de ea.
Eu zic sa incerci nu ai nimic de pierdut.

| sosostore a răspuns:

Evomag a al doilea site al emagului...sunt foarte seriosi iar produsul iti vine acasa a doua zi

| mannu a răspuns:

Da, am comandat de pe evomag. Preturile sunt bune, iar calitatea e dupa pret.