| bnbnbi a întrebat:

Buna tuturor. As dori sa imi iau in televizor si o consola. Ce televizoare aceptabile la pret sunt bune? (de 80cm) Ce consola e buna? XBOX sau PS4?

3 răspunsuri:
| Ciobescu_Ionut_1996 a răspuns:

PS4 este mai buna decât xbox

| PringAloe a răspuns:

Pentru televizor poti cauta pe omag, am mai cautat si eu acolo de 80cm si am gasit televizoare bune la un pret accesibil, insa pentru consola din propria experienta as zice ps4, mi-am luat acum ceva vreme xbox si dupa 1 an de folosire mi s-a ars, cand am fost sa vad ce are mi s-a spus ca ma costa aproape cat xbox-ul, asa ca nu l-am mai reparat si mi-am luat ps3 si il am de 5 ani si nu mi-a facut probleme, bineinteles am si ps4 de vreo 6 luni de zile si sunt foarte multumit de el, l-am cumparat si cu o reducere + joc si e foarte ok happy, acum depinde de tine ce vrei sa iti cumperi, asta e doar o parere de a mea... daca s-a ars la mine nu inseamna ca se ard toate big grin, dar am zis parerea mea

| PetruZMihai a răspuns:

Ia un Samsung sau LG, eu am luat un Samsung 4K 108CM la doar (smart)la doar 1600lei, așteaptă reducerile de la Altex sau Media Galaxy
I-ați PS4 e mult mai bun ca XBOD