| The4Ever a întrebat:

Am o intrebare!
La Consola xbox 360 iti trebuie neaparat televizor hd daca nu atunci dati-mi exemple de televizoare care o suporta! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| LaraLee a răspuns:

Nu e adevarat. Iti trebuie doar un televizor cu conexiune SCART. Nu plasma sau altceva. Merge si pe un televizor vechi CRT ( din ala cu tub)

7 răspunsuri:
| Miaunet a răspuns:

Nu stiu daca e neaparat pe HD... Dar un lucru stiu sigur: consolele xbox 360 trebuiesc conectate la plasme, ca ori ce console, asta e cel mai important de retinut. Fundita?

| LaraLee a răspuns (pentru Miaunet):

In loc sa vanezi fundite, mai degraba te informezi pentru a da raspunsuri bune.

| The4Ever explică:

In concluzie cum este?

| LaraLee a răspuns (pentru The4Ever):

Eu folosesc xbox momentan oe un televizor CRT (cu tub), iar acasa folosesc pe plasma. deci merge.

| The4Ever explică:

Iti multumesc! sa nu fac degeaba comanda

| The4Ever explică:

Oricum m-am uitat pe net si e adevarat, m-am uitat si pe un video si coincidente dala am si eu

| NeoANTO a răspuns:

Eu am un televizor crt din 2001. Merge Xbox 360 pe el?