| Biia0Rwrr a întrebat:

Buna tuturor. Sunt o fana Naruto si chiar as vrea sa imi fac rost de o bandana ( in principal, cu satul frunzei, dar daca chiar nu e posibil, e in regula si satul sunetului sau nisipului ). Imi puteti da un link de la un site unde as putea sa gasesc? Multumesc mult. happy

7 răspunsuri:
| cal3star a răspuns:

Vand eu Bandana Naruto.
40 RON + 10 RON Transport

http://www.okazii.ro/......a126030719

Bandana este din metal.

Poti avea incredere numarul de calificative ale contului meu spune tot ( 1 calificativ = 1 tranzactie facuta cu cineva)

Am cel mai mic pret din Romania.

| Biia0Rwrr explică (pentru cal3star):

Imi apare "Produsul nu mai exista la aceasta adresa.". nu mai e valabil? :3

| BracKMyhay95 a răspuns:

Http://brothersanimes.loja2.com.br/category/97512-BANDANAS-NARUTO
Dar totusi este un anime, nu o sa fie ca acolo chiar daca te-ai inbraca la fel.

| Amiira a răspuns:

Magazin otaku pentru fanii anime si manga romani, http://cihaya.ro

| Scremer a răspuns:

Are varu meu ala mic o banda cu satul frunzei a luat-o de la o sarbatoare big grin

| Rainbowanny a răspuns:

Poti sa-ti confectionezi una happy!

| Biia0Rwrr explică (pentru Rainbowanny):

Ar fi o idee, dar rezultatul nu e la fel de "spectaculos".