| devine a întrebat:

Unde gasesc o mercerie (magazin de unde pot cumpara fire pentru "lucrat cu andrele") in sectorul 1?

Răspuns Câştigător
| biscuite a răspuns:

In sectorul 1, hmm, la 1 mai e o mercerie.Mergi cu 41 pana la 1 mai si mai mergi un pic pe jos, e si un second hand pe langa si un cimitir dar nu stiu cum se numeste. Si mai este una la Gara de Nord

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChibiRose a răspuns:

Si eu am fost invatata de bunica sa lucrez la andrele, e frumos cand lucrezi cu lana, care se gaseste mai peste tot.Sau iei un fus si inveti sa torci, nu e greu!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar o mercerie care ofera fire de calitate? oriune in bucuresti, dar nu prea la margine

| Cristescu_Ioana_Maria_1990 a răspuns:

De ce nu incerci una online? Poti comanda la merceria Ioana si ti le aduce curierul.