| Medi18 a întrebat:

Unde gasesc si eu camasi de noapte ( gen cu dantela si chestii)foarte ieftine.De preferat in Ploiesti, sau site-uri, in jumbo gasesc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La piata, pe tarabe sau la magazinele de 38

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da gasesti la jumbo.

| Omis a răspuns:

Adica te referi la portjartiere, banuiesc. Lucrurile de genul asta, si foarte ieftine, nu sunt bune de nimic. Mai bine iti iei ceva calitativ, dai mai multi bani, dar macar stii ca nu-ti iasa vreo ață din cauza unghiilor lungi, ca nu se largeste dupa prima purtare etc. Ca doar nu-ti iei in fiecare zi.

Sunt si lucruri scumpe care sunt prost facute, insa trebuie sa stii unde sa cauti.