| Andra8907654 a întrebat:

Unde gasesc un palmrest cu touchpad pentru un laptop Acer aspire 531(carcasa aceea unde este touchpad-ul) mai ieftin! Va multumesc! tongue

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Este destul de greu sa gasesti asa. Eventual daca prinzi vreo ocazie. Poti gasi la vanzatori pe OLX, tocmai sau Okazii care au piese din laptopul detinut de tine. Ai mai putea incerca la magazine dedicate calculatoarelor si pieselor de calculatoare. Cei de acolo ti-ar putea face o comanda, posibil. Bafta!