| AvramovC a întrebat:

As putea sa schimb partea unde se afla touchpad-ul la un laptop Acer Aspire E1-571G? El nu este lipit de carcasa si ma gandesc ca se poate cumpara.laughing

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

In Romania cam rar piese ca astea.Pe amazon.com sau amazon.de gasesti piese la mana a2a pentru majoritatea laptopurilor.Dar mai simplu nu poti cumpara un mouse?

| barbutxxx a răspuns:

Da. aproape orce componenta cat de cat importanta se gaseste in comert.

| AvramovC explică:

Eu as vrea sa schimb, nu touchpad-ul ci toata partea in care se afla deoarece l-am zgariat un pic si nu arata prea bine.