| BlackScribble a întrebat:

Unde sa gasesc tricouri/hanorace cu sigla superman sau batman? Aici in Romania pentru ca pe internet nu poti proba.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vezi? Ti-am zis ca-i popa, da' tu tot "Batman, Batman".
Cred ca cel mai bine ar fi sa intrebi la un cinematograf, vezi unde fac aia posterele si acolo cred ca pot sa faca si imprimeuri pe tricouri. Cred ca, daca mergi direct la sursa o scoti cel mai ieftin. thinking

| BlackScribble explică:

Cand spui Handm te referi la H&M, nu?
Acolo nu sunt.

| BlackScribble explică:

@SpecToras si mai exact unde e mall promenada?

| Șușșș a răspuns (pentru BlackScribble):

Din cate scrie pe net, clar nu in Bucuresti >w

| Facebook_4877 a răspuns:

La Handm parcă thinking

| claudiuclaus123 a răspuns:

Pai poti sa te duci tu la o firma de face tricouri si haine personalizate nu te costa mult 20-30 de lei si til face cum vrei tu

| SpecToras a răspuns:

Im mall promenada eu de acolo mi-am luat