| bbnnmm a întrebat:

Urmează ziua iubitul meu și doresc să îi cumpăr un ceas, dar nu știu nicio firmă de ceasuri și nu vreau să îi iau ceva de proastă calitate și să mă fac de rușine. Îmi puteți spune niște firme de ceasuri bărbătești? Prețul nu contează.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca pretul nu conteaza un Rolex, dar mie mi se par foarte scumpe (5-6000 de euro).
Altfel, la preturi acceptabile (1000-2000 de lei) poti sa ii iei un Swatch, un Doxa sau un Tissot).
Daca vrei un ceas bun dar relativ ieftin (400-1000 de lei) poti gasi de la Fossil sau Casio.