| hellokitty95 a întrebat:

Va rog cine imi spune cum pot sa imi recuperez pozele, documente pe care le-am avut pe pc daca mi-am instalat alt Windows.Merci!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca: DiskGetor Data Recovery pe care il descarci de aici
http://www.diskgetor.com/
nu ai ce pierde! Softul recupereaza date chiar si dupa ce ai formatat hardul!

neluL
| neluL a răspuns:

Ai dreptate dar este singurul care recupereaza! Trebuie cumparat! Uite aici unul cu licenta inclusa! Descarca-l si controleaza-l cu antivirusul! Nu este probat de mine, dar pentru siguranta ta da un clik dreapta dupa download si scan cu antivirusul! Daca este curat, cauta un fisier text in el sa vezi daca are serial(licenta) http://www.mediafire.com/? i2wjwvbdrmm

| Delicv3nt a răspuns:

Nu prea ai cum o data ce ai instalat windowsul a sters tot

| OanaElena234 a răspuns:

Nelul cum pot sa le salvez ca am apasat unde zicea da dupa cand s asalvez tot imi da sa ma inregistrez si ca sa ma inregistrez zice ca trebuie sa platesc 229. 50ron asa ca eu cum salvez? plzzzz ...imi zici
?

| OanaElena234 a răspuns:

Si apropo eu mi-am reinstalat windouwsul nu mi l-am schimbat.tot programul asta il folosesc? plssss...zi-mibatting eyelashes