| PaulLika a întrebat:

Buna,vreau sa comand de pe aliexpress mai multe folii si pun free shiping iar cand sa fac comand imi pune si transportu, oare de ce?

5 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

La cautarea foloseste filtru de free shiping.
Cel mai probabil ai nimerit un vanzator care nu da transport gratuit spre Romania.

Sus in dreapta ai "Ship to ..Romania" iar dupa la filtrul de search aplica filtrul de free shiping. Se vor afisa doar cei care asigura transport gratuit in Romania.winking

Multa bafta

| PaulLika explică (pentru sorinake):

Eu as vrea sa comand mai multe. am dat free shiping la 1-2 folii ii gratis la mai multe costa destul de mult laughing care ar fi problema?

| sorinake a răspuns (pentru PaulLika):

Cel mai probabil are legatura cu volumul pachetului cat si greutatea lui, fiind o cantitate mare.

| PaulLika explică (pentru sorinake):

Sunt doar niste folii de sticla la vreo 10 imi ia vrei 28 de leisi am free shiping activat laughing

| sorinake a răspuns (pentru PaulLika):

Cine stie cum naiba au ei calculate preturile?
Daca vrei en gros poti incerca alibaba.
De altfel sunt sigur ca foliile alea le gasesti si la alt furnizor pe aliexpress.

Am zeci de comenzi la activ pe aliexpress si stiu ca acolo produsul X il gasesti la mai multi furnizori nu unul singur.