Întrebare recomandată | hueleanca a întrebat:

vreau sa comand niste balerini de la magazinul online matar.ro? A comandat cineva vreodata de acolo? Ce parerea aveti, sunt de calitate incaltamintele? Este un magazin de incredere? Mersi.

Răspuns Câştigător
| seriosule a răspuns:

Sunt ok. tii aduce in regula(adica marimea pecare ai cerut-o, culoarea...)

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Sunt fara probleme, nu-ti face griji.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Da, ei îți aduc mărimile bune. Adică mărimea pe care ai ceruto.
Singura problemă este că nu prea sunt de mare calitate. Adică te țin în jur de 1-2 luni dacă îi porți zilnic.
Există calitate și mai superioară ca aceasta.
În rest totul este okay.