| yoyo_2588 a întrebat:

Vreau sa cumpăr de pe Notino un lapte de corp de la Victoria's Secret si nu stiu daca sa am incredere in produsele comercializate de ei, sunt originale? A mai cumpărat cineva produse Victoria ' s Secret de la ei?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Uite-te si pe alte site-uri si compara preturile aceluiasi produs.
Daca preturile lor sunt de cateva ori mai mici decat pe alte site-uri, atunci sigur sunt fake.

| alina2k18 a răspuns:

Sunt originale produsele de ingrijire, machiaj, dermatocosmetice,

| Adry05 a răspuns:

E prea mare si cunoscut Notino sa vanda fake-uri. Fake-uri vand paginile alea de Facebook `cosmeticeoriginale` sau asa ceva.