| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa cumpar un lucru dar il gasesc doar pe magazin online, poate cineva sa-mi recomande un magazin sigur, ma tem sa nu fiu amagita si sa pierd banii

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ce lucru vrei sa cumperi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si vrei sa ghicim ce magazin ai tu nevoie? sau vrei sa ti le spunem pe toate?

| aliceinchains a răspuns:

Nu ai cum să pierzi banii, mă refer că în momentul în care comanzi, nu dai și banii, îi dai numai după ce vine acasă comanda. Depinde de ce anume comanzi, dar la unele, poți desface coletul în fața curierului, în caz că are anumite defecțiuni, îl poți trimite înapoi și ei să-ți aducă un nou produs care să fie ok.

| aliceinchains a răspuns:

Site-uri de pe care am comandat eu: elefant, eMAG, cel, okian. A fost totul în regulă și au venit la timp. Succes!

| Mcblondi a răspuns:

Depinde de ce vrei sa cumperi