| Nustiudartrebuiesapunintrebari a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un PayPal de la magazin si se poate baga in contul de paypal online? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| Banned993218 a răspuns:

Nu se cumpara de la magazin, ci trebuie sa ti conectezi un card la contul de paypal pentru a face depunerii sau retragerii, poate te referi la paypoint prin care se plateste taxe precum lumina ori factura la telefon.

| Nustiudartrebuiesapunintrebari explică (pentru Banned993218):

Da, un paypoint, si trebuie sa dau bani (gen bacnotele) si-mi da un cod pe care il pot baga in paypal?