| Pikachuyth1999 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon de pe Emag in rate, respectiv folosind eCredit prin cetelem. Cum procedez sa aplic pentru credit? Pas cu pas, va rog. Si ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la cetelem si iti faci un card de credit... care se face doar daca ai un venit legal si constant pe care il poti dovedi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Având în vedere întrebarea ta anterioară, constat că eşti elevă - deci, NU ai servici şi NU ai un venit stabil/salar!
În acest caz NU poţi să contractezi un credit - Alocaţia de stat NU se ia în considerare!

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.emag.ro/ecredit

Toate cele bune!