| gumitzz06 a întrebat:

Vreau sa dau o comanda pe h&m dar nu voi fi acasa.Va merge sa ii dea curierul surorii mele de 12 ani? Si cum se procedeaza? Doar cu banii?

3 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Daca pleci de acasa plateste online coletul ca sa nu mai aiba grija sora ta sa plateasca cash + lasa-i o copie de pe buletin tau sa-i arate soferului, sigur ii va cere surioarei

| Savas10 a răspuns:

Fara probleme, doar ii da banii si ia coletul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, oricum curierul te sună înainte de a ajunge, iar atunci poți să-i spui că ai lăsat banii sorei tale pentru preluarea coletului.
În acest caz, actul de identitate nu e necesar. Dacă coletul ți-era oferit gratis, atunci era necesar să le arăți CI.