| Ados a întrebat:

vreau sa ii fac un cadou iubitului meu pentru ca el mereu imi da ori o jucarie, ori o ciocolata, ce as putea sa i cumpar ca sa i placa, o mica atentie, va rog, repede, funda, mersi

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

O cravata, un ceas, bomboane. Poti sa-i iei niste chestii personalizate uite de aici http://www.ideaplaza.ro/

| Ziizuu a răspuns:

Sunt site-uri care fac bratari pentru cupluri, cu initiala voastra sau cu data in care a-ti inceput relatia. exista mai multe variante, si costa in jur de 15-20 de lei

| iDexu a răspuns:

Salut! Pai in primul rand cumparai ceva ce sti ca iar place, in al doilea rand, daca stii ce ii place dar nu iti permite bugetul sa ii cumperi fa ceva creativ, sa fie ceva din dragoste. habar nu am.
Sa nu faci greseala sa te zgarcesti in magazin. Adica tu depinzi de 100 de lei, vezi ceva frumos care sti ca o sa ii placa si lucrul ala costa 90 de lei si cand intorci capul in cealalta parte sa vezi alte chestii ( mai multe ) care se incadreaza fix in suma de 100 de lei. Am observat aceasta clasica problema la prietenii mei si sa fiu sincer ii cam penibila. Bafta!