Întrebare recomandată | mircea1989 a întrebat:

Buna!

vreau sa merg la mare cu cortul dar nu gasesc un cort care sa ma multumeasca.ma puteti sfatui, din experienta proprie, ce cort as putea sa-mi iau sa fie bun pentru caldura de la mare? sa fie de patru persoane..si eventual si ieftin si calitativ laughing). stiu ca e imposibil sa fie fie toate posibile dar macar cateva. daca puteti lasa si link-uri cu corturi, unde le gasesc, ar fi si mai bine.multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| cristy89 a răspuns:

Salut! Am cumparat eu un cort de l-am folosit vara trecuta la mare, este de 4 persoane si cu veranda, iar acum nu mai imi trebuie. Daca vrei ti-l pot vinde cu 200 lei. skype: cristian.ionescu34

| mircea1989 explică (pentru MedionTcO):

Multumesc pentru raspuns.sunt destul de scumpe.din fericire am rezolvat-o!

| mircea1989 explică (pentru Ayakawelwel):

Multumesc pentru rasp.

| mircea1989 explică (pentru cristy89):

Multumesc de oferta.eu am rezolvat-o, dar am o prietena care are nevoie de cort. este cu folie dubla cortul? si ce culoare? intre timp ne-am documentat si stim bine ce vrem laughing)

| Ayakawelwel a răspuns (pentru mircea1989):

Cuplacere