| Cr3tzulin4 a întrebat:

vreau sa-mi iau un blackberry curve 8520.care aveti? e bun?

8 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Lg optimus one! Atat am de zis restul descurcate.

| ganton a răspuns:

E bun, e bun. Dar vezi ca pe langa ce optiune sau abonament tu ai la Vodafone (Orange sau cosmote, ce ai tu) trebuie' sa platesti inca un abonament de BlackBerry daca vrei sa intri pe net. practic, daca ai net la extraoptiune nu il poti folosi cu BlackBerry.

| Kheeda a răspuns:

Eu de abia l-am primit cadou. Mi se pare bun telefonul happy Depinde pentru ce vrei tu sa il folosesti mai mult.

| ktrinel a răspuns:

E tare teluwinking

| qTedy a răspuns:

Cu BlackBerry de la Orange pentru internet e-mail poţi vedea în timp real pe ecranul terminalului mobil BlackBerry toate e-mail-urile şi ataşamentele primite în contul personal de e-mail şi astfel, nu vei pierde nici un e-mail atunci când eşti în deplasare.

| christaxdd a răspuns:

Buna.da telefonul e super smecher ca design, mai ales daca e mov.dar dupa menu e varza.nu are aplicatii multe si e cam lent.eu mi-am luat un HTC wildfire,il ador,e super marfa, se misca super repede, merge usor si design 10.asta e parerea mea. faci cum vrei.ti `l recomand pe HTC wildfire.crede`ma ca o sa imi multumesti.

| TwilightFanRB a răspuns:

Eu nu am, dar tu poti sa-ti de la Orange cu abonament!

| ralwshine a răspuns:

Buna,eu am un BlackBerry curve 8520 de 1 luna, la abonament Orange, undeva la 24 de euro,(nu prea gasesti mai ieftin) din care 5 euro il reprezinta extraoptiunea de internet BBM,fara de care nu il poti cumpara,e ca o "garantie.E un telefon bun, dar din pacate e singurul model care nu are gps, daca vrei sa folosesti check-in ul nu prea merge.In rest ai totul in timp real.Mie cei de la Orange mi au propus sa mi iau HTC Cha Cha, posibil sa aiba mai multe aplicatii, dar parerea mea e ca Blackberry suna altfel.De altfel cam pe nume dai banii. FUNDA?