| IoanAlle a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot cumpara tinte dar 50 de bucati sau 100 de bucati ieftine... Multumesc.!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poti merge la un strungar, alegi materialul, cadeti de acord asupra designului, si te costa mult mai ieftin decat daca le cumperi separat.

| kdenisa a răspuns:

OKAZII.RO
50 bucati TEPI TINTE MICI DE CUSUT SAU LIPIT - SET LA SUPER PRET

Produs NOU, fara factura, cu Garantia de Livrare Garantia de LivrareVanzator: holly14 (100% / 126) Info produs

Pret fix:

32, 00 RON

Livrare:

gratuita

15 zile

* a Adauga la favorite
Vezi detalii
.

50 bucati TEPI TINTE MICI DE CUSUT SAU LIPIT - SET LA SUPER PRET

Produs NOU, fara factura, cu Garantia de Livrare Garantia de LivrareVanzator: holly14 (100% / 126) Info produs

Pret fix:

32, 00 RON

Livrare:

gratuita

21 zile

* a Adauga la favorite
Vezi detalii
.

50 BUCATI TINTE METALICE ROTUNDE ARGINTII 6MM - GECI PULOVERE TRICOURI CIZME BOTINE

Produs NOU, fara factura, cu Garantia de Livrare Garantia de LivrareVanzator: holly14 (100% / 126) Info produs

Pret fix:

26, 00 RON

Livrare:

gratuita

27 zile

* a Adauga la favorite
Vezi detalii
.

50 BUCATI TINTE METALICE ROTUNDE ARGINTII 6MM - GECI PULOVERE TRICOURI CIZME BOTINE

Produs NOU, fara factura, cu Garantia de Livrare Garantia de LivrareVanzator: holly14 (100% /