| ȘTEFANIAANISIASIRBU a întrebat:

Bună ziua! Am dat o comanda pe shein și imi zice. Lgg des flight arrival! ce inseamna?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca esti la prima comanda de pe Shein, toate comenzile vin intre 2-3 saptamani, desi pot veni si mai repede decat este data limita din aplicatie.

| OneReason a răspuns:

Poate fi o prescurtare pentru "Descent (DS) Flight Arrival", ceea ce înseamnă că aeronava s-a apropiat și a ajuns în siguranță la destinația sa. Este posibil să fie un cod intern folosit de compania de transport sau de serviciul de curierat pentru a indica sosirea unei livrări