| Madalima a întrebat:

Buna ziua, am dat o comanda pe Shein și ultima actualizare a comenzii este in tranzit coletul tău nu a fost predat de către expeditor, e Ok așa?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe Shein nu se dau comenzi, se cumpara direct, alegandu-se produsul si platind online cu credit cardul, contul bancar sau Paypal, ca produsul sa-ti poata fii trimis, dupa ce ei primesc banii, in contul lor.

Shein este un magazin international online, care nu trimite prin plata ramburs, plata facandu-se online, imediat cand selectezi si cumperi produsul.

| Madalima explică (pentru Violleta2022):

Știu, eu am dat comanda, am platatit o și pe statusul comenzi scrie ca a ajuns la București in tranzit coletul tău nu a fost predat de către expeditor

| catelushatha69 a răspuns:

E okey, comanda ajunge in jur de 2 saptamani

| Violleta2022 a răspuns (pentru Madalima):

Nu face sens ce scrii.
Daca a ajuns la Bucuresti inseama ca A FOST predata de expeditor curierului, cu multa vreme in urma, ca altfel nu avea ce sa ajunga la Bucuresti.
Deci, este pe cale sa-ti fie livrata de posta romana.

| andradamihaela a răspuns:

Bună îmi poți spune te rog din suflet dacă ți a ajuns comanda deoarece și mie îmi arata la fel de o săptămână!?

| andradamihaela a răspuns (pentru Madalima):

Îmi poți spune dacă ți a ajuns comanda deoarece și mie îmi arata la fel de o săptămână

| Madalima explică (pentru andradamihaela):

Mi-a ajuns este ok

| andradamihaela a răspuns (pentru Madalima):

După cât timp dacă poți sa îmi spui

| crissg353 a răspuns:

La fel arata si la mine si inca nu am inteles de ce

| crissg353 a răspuns (pentru Madalima):

Si ti a venit comanda pana la urma?

| Diacris482829 a răspuns (pentru crissg353):

Ce s-a întâmplat este că pachetul tău a primit o notificare prea devreme. Posibil să vi venit mai târziu pachetul adică.

| oanaaa246 a răspuns (pentru andradamihaela):

In cât timp?

| Simona1212 a răspuns:

Si mie imi arata la fel deja a trecut data in care spunea ca o sa ajunga pachetul.Tie ti a mai ajuns si daca da in cat timp dupa

| lalalaqq a răspuns (pentru Simona1212):

A venit pachetul? Cate zile a întârziat?

| Madalima explică (pentru lalalaqq):

Da a venit, in 2 săptămâni

| applestarr a răspuns (pentru crissg353):

Ti a venit comanda intr-un final?