| jayszsz a întrebat:

Bună! Am dat o comandă pe Shein iar ultima actualizare spune ca este "In transit, Coletul nu a fost predat de catre expeditor". Trebuie sa aștept sau sa îi contactez pe cei de la Shein?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile de pe Shein sosesc in 3-5 saptamani dupa ce ai platit cumapartura.
Rabdare, ca bine din China cu cel mai ieftin mijloc de transport si acum sunt extrem de aglomerati.
Cei de la Shein nu te mai pot ajuta, ca nu mai este problema lor, odata ce se mentioneaza ca-i inca in tranzit, folosindu-se mai multi curieri care predau si preiau coletul ca sa-l duca de la un punct la altul.

| jayszsz explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc! Acum câteva ors s-a actualizat si spune ca "Package is in accelerated transit, please be patient." Deci o sa mai aștept.

| Violleta2022 a răspuns (pentru jayszsz):

Hai ca soseste, un pic cu intarziere, dar este pe drum!

| sierra1 a răspuns:

Vineeeeee, doar să ai nițică răbdare!

| jayszsz explică (pentru sierra1):

Mulțumesc mult! Nu știam ce sa fac pentru ca comanda a fost împărțită in 2 pachete iar primul pachet a ajuns ieri si avea 2 produse, dar asta are 11 produse poate de aceea durează puțin mai mult.

| Ilovedinero a răspuns:

Vine insa din cauza sarbatorilor comanda va intarzia