| Andreeatrb a întrebat:

Bună ziua! Am nevoie de o parere în legătura cu o problemă.
Am dat o comandă pe site-ul NALA,iar când am vrut sa plătesc online cu cardul am întampinat o problemă cu plata, mentionez că am dat comandă de pe laptop iar plata se confirma de pe telefon unde am cardul.
Chiar daca am avut probleme la plata de pe card nu s-au restras banii.
Am încercat sa platesc de mai multe ori dar fara succes.
Problema este că pe mail am primit mai multe confirmari de comanda cam 4 la numar.
Daca cineva stie comenzile sunt confirmate chiar daca nu sa efectuat nici o plata?
Ulterior am primit si alte mail-uri in care mi se spune ca plata a fost esuata.
Am nevoie de un raspuns urgent va rog.

1 răspuns:
| User1234g a răspuns:

În cazul în care este cardul nou când primești cardul îți dau o foaie cu un cod pin după trimiți pinul la numărul de pe foaie după schimbi pinul dat de ei cu cel vrut și mai trebuie să ai bani pe card și după sa I scoți